מחזיקים לכם אצבעות ! הקלידו לבדיקה

מבצע ספק ותשתית לאינטרנט מהיר סיבים אופטיים

מחזיקים לכם אצבעות ! הקלידו לבדיקה

להצטרפות ולהתחברות

למה להצטרף לסיב האופטי של עמית ?

מובילים את ההתפתחות הטכנולוגית בקצה

עמית נט מובילה את תחום הסיב האופטי ופורצת גבולות טכנולוגים באמצעות ציוד קצה מהחברות המובילות בעולם.עם זאת העברת נתונים ע"ג סיב אופטי מתבצעת במהירות גבוהה במיוחד ובשונה מכבל נחושת אליו הורגלנו עד היום. 

לכן, שימוש בסיב אופטי מאפשר להגיע לקצב גלישה אופטימלי של 1000 מגה בפועל ולא כסיסמה! המהירות העוצמתית אחידה ורציפה. ולדוגמה, קצב ההעברה מגביר את החוויה וכיום כאשר רובנו עובדים בבית, סיבב אופטי הוא יתרון.

לסיכום, משלב ההתקשרות איתנו ועד שלב שביעות הרצון של הלקוח, הכל זה אנחנו. התמיכה הטכנית, המהנדסים, כולם עובדי עמיתנט.
חשבונית מסודרת אחת על כל שרותי התקשורת אצלכם בבית, התשלום מתבצע אך ורק לעמית נט ואנחנו ורק אנחנו אחראים על הכל!

סיב אופטי 2500 מגה 2.5 גיגה מחיר מעולה

מה זה סיב אופטי?

בקלי קלות ובפשטות. מה זה סיב אופטי ?

סיב (כבל או חוט) אופטי הוא סוג של כבל שיכול להעביר מידע בעזרת אור. פירושה של המילה ״אופטי״ הוא התנהגות ותכונות של אור עם חומרים.
חומרים : במקרה של סיב אופטי האור עובר דרך כבל שעשוי מזכוכית פנים, או כבל שבנוי ממאלפי חוטי זכוכית קטנים, או שרק חלקו זכוכית והשאר פלסטיק שמשתקף כמו זכוכית והוא גם גמיש.
אז מה יש לנו ? כבל שעשוי בזכוכית או רק חלקו, כבל גמיש שמעביר מידע. 

אז מה היה לנו עד עכשיו ?

עד היום ועדיין אנו ממשתמשים בשיטות שונות להעברת מידע לכבילה עבור אינטרנט המובילה בינהם שיטת הכבילה המסורתית, כבלים שעשויים ממתכות שונות. מתכות מסוגים שונים מיצרות התנגדות ובעיות השראה (סביבתיות) בעיות שמפריעות למהירות העברת המידע, לרצף ובעיקר ליציבות (חשוב!) . 

מה ההבדל בין מה שהיה לסיב האופטי ?

ניתן לדמיין ולהקביל שהמידע עובר ממש במהירות האור. כמעט אבל קרוב. אור עובר מהר מאוד דרך זכוכית, משתקף ונלכד בפנים. ככה יעבור המידע עכשיו באיטרנט. יש כבלים שעשויים מזכוכית ומעבירים אור שיכול להעביר מידע.

דוגמה ציורית לטכנולוגית הסיב האופטי

דמיינו לרגע את עמית עומד עם פנס בקצה אחד של הרחוב והילה עומדת בקצה השני של הרחוב, לא חשוב המרחק. עמית רוצה לשלוח להילה הודעה שהוא התגעגע אליה. בדרך כלל אנו לוקחים את הנייד ושולחים מסרוןאבל מה אם נחשוב לרגע שהפנס שלנו הוא הנייד וברגע שאנו מכוונים להילה את הפנס ומדליקים ! המהירות שהילה ראתה את האור נדלק, זו המהירות שההודעה תגיע אליה! מהירות אור לעומתמסרון שעובר דרך מספר רכיבי מתכת ורשתות.
אם נאסוף את האור שעמית שלח באוויר ונכניס אותו לתוך צינור זכוכית (סיב אופטי) נרכז אותו ונניח אותו לאורך הרחוב בין עמית להילה. האור תמיד יזרום ביניהם והוא יציב וקבוע. זאת אומרת שתמיד נוכל לשלוח מידע בחיבור תמידי במהירות האור בין עמית להילה. האור תמיד יהיה שם ויהיה להם נתיב מידע פתוח, חי, זורם שלא עובד על אותות ואפילו הפעם רחוק יותר ויותר. 
כמובן שיש עשרות פרמטרים ושינויים והתנגדויות, אבל זה הוא העיקרון הבסיסי. ולכל שאר ההתנגדויות והמשתנים ישנם פתרונות טכנולוגים מתקדמים, שאנו כאן בעמיתנט מפתחים ומתעדכנים תמיד, גם ברכישות חדשות של ציוד קצה שתפקידו להעצים את חווית האור והמידע. 

מה צריך לעשות בשביל זה ? להחליף ציוד? להתקין משהו חדש ?

אין צורך לעשות כלום חוץ מלבדוק האם קיימת תשתית של סיב אופטי בשכונה שלכם או ברחוב.
ניתן לבדוק כאן. לבדיקה
במידה וכן, אנו נגיע ונחליף את הציוד לציוד קל ואמין  ונעניק לכם הדרכה קצרה ומועילה על התהליך וכמובן נהיה אתכם בנייד ומענה אנושי תמיד בכמעט אפס זמן המתנה.

מה ההבדל בין הסיב אופטי שלכם לבין שאר החברות שמפרסמות ?

מה ההבדל ? ההבדל המרכזי והחשוב הוא הפרסומות 🙂
כל חברה מפרסמת שהסיב שלה טוב יותר מהאחרת. בסוף כמעטדף הבית עמית כולם עובדים על תשתית אחת או תשתית דומה ו/או מקבילה. כמעט על אותו סוג ציוד יצרן ואותם תקנים שהמדינה קובעת ומגבילה רגולטורית.
אז כן, ישנם מחירים ״אטרקטיבים״ וכל האושיות רשת משכנעים אתכם לרכוש עכשיו ! במחיר הזה!
לא חכם, המחירים ישתנו וירדו, מחיר ציוד הקצה ישתנה, עלויות רוחב פס ועוד המון המון דברים ישתנו.
עמיתנט תדאג שתמיד תקבלו את החבילה המשתלמת והיציבה. אנו נעשה עבורכם את העבודה והבדיקות לפי נתונים עובדתיים ונדאג לתוכנית המתאימה עבורכם במחיר הנכון. 

מה לגבי הפריסה של הסיב האופטי ? למה לחלק יש ולחלק אין ?

פריסת טכנולוגית הסיב האופטי בישראל

ממש בימים אלו חברות תקשורת בישראל מקימות תשתיות לבתים, זאת אומרת שמניחים כבלים מסוג סיב אופטי כמעט בכל בית ושכונה, בשלבים הראשונים בערים צפופות. מכיוון שהתקנת הסיב האופטי היא יקרה והתהליך דורש עבודות תשתית מעמיקות. היתרון במקומות צפופי אוכלוסין הוא התחברות ליותר בתי אב ועסקים. בשלבים מאוחרים יותר פריסת התשתיות תגיע לפריפריה. מנכ״ל חברת עמיתנט מר יקי בן חיים   פועל במספר מישורים, בכנסת ומול בכירים במשרד התקשורת ובעוד אפיקים מקצועיים לקדם את תהליך הפריסה תחילה בפריפריה ולא רק במרכז הארץ ובכך להעניק יתרון לתושבי הצפון והדרום לקבל אינטרנט יציב ובטוח בפרט בימים אלו שכולם עובדים מהבית.

מבצע מחיר סיב אופטי ?

למה סיב מחיר סיב אופטי יקר ?

סיבים אופטים עשויים מחומר הזכוכית שמעובד לרמות שקיפות וחדירת אור בדרגות שונות, ומטבעו החומר ותהליך העיבוד לכבל סיב אופטי הוא יקר מסיב נחושת גולמי. 
כיום ישנם תחליפים לסיב האופטי שמעובדים מסוגי פלסטיק שקוף עם התנגדות נמוכה של שקיפות האור בכבל. הכבל הפלסטי הוא יותר עמיד וגמיש, רמת הבלאי שלו נמוכה ומשמש בעיקר להטמעה באזורים מוסלקים מורכבים. יצרני הסיב אופטי בעולם מתפתחים ומפתחים כל מיני שיטות כבילה ומבצעים ניסויים יום יומיים להעצמת מהירות הסיב אופטי.

מתי מחיר אינטרנט סיב אופטי ירדו ?

מחירי הסיב האופטי ירדו כאשר יהיו שינויים בכמה שווקים וזירות בעולם. כל יום אנו רואים מבצעים, מבצע למחיר סיב אופטי וכדומה. בסופו של דבר כל הספקים מקבלים את אותה התשתית ואת אותו השירות מתשתיות התקשורת במדינה ובפיקוח הרגולטור. בזירה הפוליטית וכוחות השוק חשוב להגיע להחלטות להורדת המחירים לצרכן ולפריסה שווה בכל אזורים בארץ. בפריסה רחבה ייפתח השוק לחברות קטנות שנוגסות בגדולים ומציבים סטדנרט של מחירים חדש על אותו המוצר ( רמי לוי, גולן טלקום, וכ״ו..) חברות קטנות מאזנות את השוק ומובילות לאנרגיה של תחרות. 
מחירי הסיב האופטי ירדו כאשר יהיו שינויים בכמה שווקים וזירות בעולם. כל יום אנו רואים מבצעים, מבצע למחיר סיב אופטי וכדומה. בסופו של דבר כל הספקים מקבלים את אותה התשתית ואת אותו השירות מתשתיות התקשורת במדינה ובפיקוח הרגולטור. בזירה הפוליטית וכוחות השוק חשוב להגיע להחלטות להורדת המחירים לצרכן ולפריסה שווה בכל אזורים בארץ. בפריסה רחבה ייפתח השוק לחברות קטנות שנוגסות בגדולים ומציבים סטדנרט של מחירים חדש על אותו המוצר ( רמי לוי, גולן טלקום, וכ״ו..) חברות קטנות מאזנות את השוק ומובילות לאנרגיה של תחרות. 

מה זה אומר מבצע סיב אופטי על ציוד קצה ?

ציוד קצה הכוונה לציוד כמו נתבים, מרכזיות, תמסורות, מפצלים, מגברים, תיבות חיבור, המותקנים אצלכם בעסק או בבית מטעם חברת התקשורת לניתוב האינטרנט למכשירי הקצה כגון מחשבים, ניידים, טלויזיה . המבצעים בעיקרם על הורדת המחיר לציד קצה או פריסת המחיר למספר חודשים.
מכשירים איכותים כפי שאנו משתמשים בעמיתנט מטרתם להעצים את אות האינטרנט ולחלק אותו נכון בעוצמות וברצף.

מחיר ציוד קצה לסיב אופטי במבצע נשמע טוב

אבל חשוב לבדוק את טיב הנתב, ציוד ורכיבי החברה והאיכות.
נתב סיב אופטי במחיר טוב של חברה טובה המתמחה בנתבים יפיק תועלת עצומה עבור המשתמש בפרט כאשר התשתיות בארץ עדיין מקרטעות בניתוקים.
נתב סיפ אופטי טוב גם יפיק אות wifi חזק ויציב, אבטחה מוגברת ובקרה מלאה על הרשת.
ציוד הקצה של הסיב האופטי בא לידי ביטוי גם מנקודת התחברות לתשתית הלאומית ועד לבית הלקוח.
הטכנאים שלנו משתמשים בציוד תמסורתי, רכיבי תקשורת וכבילה, ציוד ניטור וחומרים בסטנדרטים גבוהים, כך שאנו רגועים שתקבלו את האינטרנט בסיב אופטי שלכם במהירות בביטחון ברציפות ובמחיר ממבצע אמיתי לסיב אופטי. 

מה המחיר של הציוד ? מה העלויות ?

כמעט ואין הבדלים בעלויות הציוד או במבנה התוכניות. ישנן מגוון תוכניות בעלויות שונות ומהירויות.
יש ספק אינטרנט, יש ספק תשתית, כמו אינרנט רגיל רק ממש ממש מהיר.
יש אותנו עמיתנט, מעניקים את החבילה המלאה במחיר מעולה בלי כאבי ראש. ציוד קצה אכותי. ניטור קבוע של האינטרנט ובדיקת מהירויות ושירות אנושי, מהיר וחם. 

 

אז לא שווה לחכות עוד קצת אולי ירדו מחירי האינטרנט בסיב האופטי ?

יתכן מאוד, אך הירידה לא תהיה דרסטית במכה אחת למחיר משתלם. ירידת המחירים תגיע ברפורמה ממשלתית או בסיום הפריסה הארצית. אז יקח זמן. וכן רצוי ומומלץ לבחור בחברה גמישה ודינאמית שיודעת ללִהֲטֵט בין חברות האינטרנט החזקות ומכירה את הטכנולוגיה בחזית.
אנו בקיאים בחוקי חברות התקשורת, רגולציה ומחירים. וכל זה עבורכן ועבורכם.

תכירו את עמית

Amitnet הוא חבר. חברת עמיתנט היא חברת בת מקבוצת פיננסים המובילה במשק. עמית נט מתמחה בעיקר בהרכבת חבילות תקשורת לצרכן עפ״י הדרישה המדויקת במחיר האטרקטיבי ביותר ובשירות זמין ומהיר. לדוגמה שילוב בין חבילות אינטרנט, לווין, סלולר, אינטרנט על גבי סיב אופטי או על תדרים מילימטרים, ציוד קצה ועוד.לסיכום השירות הוא לצרכנים פרטים, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, ארגונים ומוסדות. לכן תנו לנו להרכיב עבורכם את החבילה האיכותית, המשתלמת, בלי כאבי ראש.
ו….הכל במקום אחד.

הצטרפו אלינו 🙂

ליצירת קשר עם נציג עמיתנט

עסקים ארגונים ומוסדות

ONESHOT–  concept design & dev

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקהחזרה לחנות

  בידקו אם עמיתנט הגיע אליכם הביתה

  אפשר לקיים שיחה עם נציג/ה מקצועי לבירורים, פרטים ולהצטרפות נעימה .

  8393*

  הצטרפו עכשיו למבצע

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לעוד מידע להצטרפות נעימה ומשתלמת.

  דילוג לתוכן